Partnerzy

Ernst & Young, to jedna z wiodących międzynarodowych korporacji świadczących profesjonalne usługi doradcze. Ernst &Young w Polsce to ponad 1300 ekspertów pracujących w 6 biurach na terenie kraju. Ernst & Young jest audytorem prawie 20% przedsiębiorstw znajdujących się na liście 1000 największych światowych firm magazynu Business Week. Jest też światowym liderem w dziedzinie doradztwa podatkowego. Firma świadczy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, księgowości, doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego, ulg i dotacji inwestycyjnych, doradztwa na rynku nieruchomości oraz szkoleń.

Sage sp. z o.o. jest wiodącym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP w Polsce. Kluczowymi produktami spółki są 3 linie produktowe: System Zarządzania Forte, System Symfonia i Symfonia Start. O ich popularności świadczą liczne nagrody i wyróżnienia oraz społeczność niemal 65 tysięcy zarejestrowanych klientów. Dla większych przedsiębiorstw firma oferuje międzynarodowe, wielowalutowe i multi-legislacyjne rozwiązanie: Sage ERP X3. W 2008 do oferty dołączył w pełni zlokalizowany CRM: Sage ACT!. Rozwiązania te razem uwzględniają zróżnicowane potrzeby klientów, wynikające ze specyfiki, wielkości
czy struktury organizacyjnej firm.

Sage sp. z o.o. zatrudnia ponad 250 osób. Posiada siedzibę w Warszawie i 6 oddziałów w Bytomiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie i Wrocławiu oraz sieć ponad 400 dystrybutorów na terenie całego kraju. Od maja 2005 roku firma wchodzi w skład Sage Group plc, notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, posiadającej 6,3 mln klientów. Grupa ta należy do grona największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie
na świecie.

Wydawnictwo Difin istnieje na polskim rynku wydawniczym od 1991 roku. Od tamtej pory jesteśmy jednym z wiodących edytorów publikacji z zakresu prawa, ekonomii, rachunkowości, podatków zarządzania, marketingu i finansów.

Oferta skierowana jest zarówno do praktyków, jak i teoretyków. Naszym atutem jest pewna, rzetelna informacja poparta doświadczeniem naszych autorów, znawców tematu, profesjonalistów z czołowych polskich uczelni, jak również praktyków.

Do chwili obecnej wydaliśmy kilkaset poczytnych tytułów, sprzedanych w tysiącach nakładów, zaufało nam wielu Czytelników, którzy ciągle powracają do naszych pozycji książkowych, wyrażając zadowolenie i pozytywne opinie dotyczące prezentowanych treści. Książki z naszej oferty napisane są jasnym i zrozumiałym językiem, czytelnie objaśniają poszczególne zagadnienia, a warsztat naukowy i duże doświadczenie dydaktyczne autorów zapewnia profesjonalizm i pewne treści merytoryczne.

Wydawnictwo Difin jest ponadto czołowym wydawcą podręczników kierowanych do szkół ponadgimnazjalnych.

Jednocześnie, w związku z ciągłym rozszerzaniem zakresu naszej oferty wydawniczej, chcielibyśmy wzbogacić grono Naszych Autorów współpracujących z Wydawnictwem Difin o kolejnych wybitnych ekspertów specjalizujących się w dziedzinach odpowiadających profilowi wydawniczemu naszej firmy.

 

 

dlaStudenta.pl to obecnie największy portal studencki w Polsce. W maju 2011 roku portal osiągnął rekordową oglądalność 1 850 000 unikalnych użytkowników (statBiznes). Portal powstał osiem lat temu we Wrocławiu – w mieście studenckim i mieście dla studentów.

Obecnie posiadamy 20 odsłon w największych ośrodkach akademickich w Polsce, z biurami we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie. Naszą zaletą jest przede wszystkim duża przejrzystość portalu, gwarantowana przez podział na poszczególne serwisy: m.in. Praca, Rozrywka, Warto przeczytać, Kultura, Muzyka, Studia, Sport, Stancje, Turystyka, dlaStudentki oraz dlaFaceta.

 Wszystkie serwisy pełnią również rolę „studenckiego niezbędnika” dla tych, którzy dopiero wkraczają w społeczność akademicką. Baza uczelni, szkół podyplomowych i językowych, organizacji studenckich, kin, teatrów, ośrodków kultury, pubów, dyskotek, akademików, stołówek studenckich – wszystko to pozwala na odnalezienie się w nowym środowisku.

Portal dlaStudenta.pl ma także dziesiątki tysięcy użytkowników, którzy za jego pośrednictwem szukają pracy, stancji, informacji o wydarzeniach w mieście i na uczelniach. Specyfikę serwisu tworzy nie tylko sam kontent oraz graficzny układ, ale przede wszystkim jego twórcy, którzy w większości są również studentami – znając potrzeby młodych ludzi tworzą go zgodnie z ich oczekiwaniami.

W maju 2009 r. uruchomiony zostaje serwis społecznościowy dla studentów –
akademik.dlastudenta.pl

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to obecnie nowoczesna organizacja zawodowa księgowych, która już ponad 100 lat zajmuje się problemami rachunkowości.

Zawód księgowego wymaga stałego doskonalenia i powiększania umiejętności zawodowych. Dlatego głównym celem SKwP jest organizowanie szkoleń z rachunkowości, podatków i dziedzin pokrewnych – w postaci kursów dla poszerzenia kwalifikacji oraz seminariów (krótkich szkoleń) dla doskonalenia i aktualizowania wiedzy zawodowej.

Oddział Okręgowy SKwP w Krakowie prowadzi także różne formy wsparcia zawodowego dla członków SKwP i zaprasza chętnych do wstępowania do naszej Organizacji.

www.skwp.krakow.pl