„Rachunkowość językiem biznesu”

W dniach 30.11-02.12.2011r. odbędzie się VI Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pod honorowym patronatem Rektora UEK prof. dr hab. Romana Niestrója, tradycyjnie organizowana przez Koło Naukowe Rewizji Finansowej „Audyt”. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie już po raz kolejny stanie się miejscem spotkania studentów z całej Polski zainteresowanych tematyką rachunkowości oraz rewizji finansowej.
Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konferencji jest: „Rachunkowość językiem biznesu”. Jak co roku, głównym punktem programu będzie konkurs referatów, w którym wezmą udział reprezentanci wielu ośrodków akademickich z całej Polski. Podczas kilku sesji referatowych, swoje prace wygłoszą między innymi studenci z Lublina, Poznania, Sopotu, Warszawy i oczywiście z Krakowa.
Szacowne jury złożone z pracowników Katedry Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wyłoni zwycięzców. Na laureatów czekają cenne nagrody ufundowane przez Ernst&Young oraz Sage, a także upominki od wydawnictw Rachunkowość i Difin, udział w nagrodach zadeklarowało również Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
Po ogłoszeniu wyników na uczestników konferencji czekają kolejne atrakcje. Wspaniałą okazją do poznania specyfiki pracy audytora będzie case study, przygotowane przez firmę Ernst&Young. Amatorzy rachunkowości sprawdzą swoją wiedzę i zmierzą się z przygotowanymi problemami. Nie zabraknie również czasu na integrację i wymianę doświadczeń.
Ze szczegółowym planem konferencji można się zapoznać tutaj.

Dodaj komentarz