Sukces członków KNRF „Audyt” na X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych.

18 kwietnia 2011 roku członkowie naszego koła wzięli udział w X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości organizowanym przez X Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych dla Studentów Szkół Wyższych. Wydarzenie to jak zawsze cieszyło się dużą popularnością i członkom naszego koła przyszło rywalizować w gronie ponad 30 studentów z renomowanych uczelni ekonomicznych. Konkurs indywidualny obejmował wiedzę z zakresu audytu, rachunkowości finansowej oraz rachunkowości zarządczej. Podobnie jak rok wcześniej członkowie naszego koła nie zawiedli i zdobyli wysokie lokaty

I miejsce Krzysztof Bartoszcze

II miejsce Anna Lorenc

III miejsce Michał Londzin

IV miejsce Michalina Magiera

VI miejsce Agata Skubacz

X miejsce Mariusz Gagatek

Dodaj komentarz